NIKON DSLR D3100 -LENTE 18-55 (SI I RI)
Si i ri

200 EUR

14.2 MEGA PIKSEL
LENTE 18-55
CANTE + KARTE MEMORIE + KARIKUES TE PERFSHIRE

Ky produkt ka 2 muaj Garanci!

Ka 2 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1272Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.