WATCH HUAWEI GT (NEW BOX E PAHAPUR)
i ri

170 EUR

OP HIGHLIGHTS

1.39" 454 x 454 AMOLED Touchscreen
Built-In GPS + GLONASS + Galileo
Up to 2 Weeks of Battery Life with HR

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1268Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.