ASUS VIVOBOOK F505VA (NEW BOX) E pershtateshme per punime ing 2D-3D etj
I ri

520 EUR

CPU RYZEN 5 5200 2GHZ TURBO 3.6GHZ QUAD CORE
MEM 8GB DDR4
HDD 250 GB SSD
GPU AMD RADEON VEGA 8 1GB DDR4
SCR 15.6  HD LED
WEBCAMERA- USB 3.0 - HDMI ETJ
BATTERI 5-6 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1208Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.