MICROSOFT SURFACE BOOK 2 + LAPS ORG (SI I RI) i7 TABLET LAPTOP
Si i ri

TELEFONO

CPU i7 8650U 1.9 GHZ TURBO 4.2 QUAD
RAM 16 GB DDR4
HDD 500 SSD
GPU INTEL IRIS  620
GPU GTX1050 2GB DEDIKUAR
WEBCAMERA - USB 3.0 - THUNDERBOARD
SCR 13.5 INCH (3000X2000)
BATERIA 8-10 ORE BATERI
TASTJERE ORIGJINALE 
KARIKUES ORIGJINAL
LAPS ORIGJINAL

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1207Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.