ACER CHROMEBOOK 14 (I RI) SUPER OKAZION
I ri

200 EUR

CPU N4200 @ 1.10GHz TURBO 2.5GHZ QUAD
MEM 4GB DDR3
HDD 32GB SSD
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
WEBCAMERA - USB 3.0 HDMI -ETJ
BATERI 10 ORE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1205Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.