ASUS VIVOBOOK S530FN-EJ084T (NEW BOX I PAHAPUR)
I ri

800 EUR

-CPU i7-8550U 1.8 GHZ TURBO 4.0 GHZ
-MEM 8 GB DDR4
-HDD 250 GB SSD FLASH
-HDD 1TB 
-GPU HD520
-GPU MX150 2GB DEDIKUAR
-SCR 15.6  FULL HD 1920-1080
-CAMERA -USB 3.0 -2 PORT -TYPE-C 
-BATERIA 6-7 ORE
-WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1204Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.