HP PROBOOK 450 G5 (SI I RI) E pershtateshme per programim!
Si i ri

550 EURO

CPU i5-7200U 2.5 GHZ TURBO 3.1 GHZ 
MEM 8 GB DDR4
HDD 250 GB SSD
GPU HD620 4 GB 
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
DVD RW -USB TYPE-C- 3.0 - SD CARD ETJ 
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 10 LICENSUAR

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1202Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.