SAMSUNG A6 & A6 PLUS & J6 PLUS (NEW BOX TE PAHAPUR)
I ri

190 EU- 230 EU-160 EU

😁 SAMSUNG A6 PLUS & J6 2018 EUROPIAN
(NEW BOX NE KUTI TE PAHAPUR) 😉

👉 J6 PLUS 2018 - O/Core/3GB Ram/32GB Memorie 20.000LEK BLACK & GOLD 😁

👉A6 PLUS O/Core/3GB Ram/32GB Memorie 29.000 LEK
BLACK & GOLD 😁

Cover + Xham Dhurate!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1201Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.