SAMSUNG GALAXY TAB S "PERFEKTE' SUPER OKAZION
Si i ri

200 EUR

MEMORIA 32 GB

NGJYRA E BARDHE
WIFI -
SCR 10 INCH AMOLED
KARIKUES + COVER DHURATE!

Ky produkt ka 3 muaj Garanci!

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1165Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.