SAMSUNG TAB A - 10 INCH WIFI (SI I RI)
Si i ri

160 EURO

MEM 16GB2GB RAM

KARIKUES + KOVER DHURATE

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1162Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.