GOOGLE PIKSEL 3 XL (SI I RI BOX)
Si i ri

650 EURO

Per me shume klikoni linkin e meposhtem!
Karikues  Org + Cover Dhurate!

https://www.gsmarena.com/google_pixel_3_xl-9257.php

Ka 3 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1170Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.