DELL INSPIRION 7000 (I RI) 2018 E pershtateshme per punime ing 2D-3D
Si i ri

750 EUR

CPU i5 8250U 1.6 GHZ TURBO 2.7 GHZ
RAM 8 GB DDR4
HDD 250 GB SSD
HDD 1TB
GPU HD620 4GB 
GPU 940MX 2 GB DEDIKUAR
WEBCAMERA- USB 3.0- HDMI - TYPE-C 
KEYBOARD LED
SCR 15.6 INCH FULL HD 1920-1080 
BATERIA 4-5 ORE

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1186Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.