HP ELITEBOOK FOLIO G1 TOUCHSCREEN (SI I RI)
Si i ri

850 EURO

CPU - M7 - 6Y75 (GEN 6) 1.2 TURBO 3.1GHZ
MEM 8GB DDR4
HDD 500 GB FLASH SSD
SCR 12.5 4K 
TYPE-C-WEBCAMERA ETJ
BATERI 4-5 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1183Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.