APPLE MACBOOK PRO LATE 2017 "SI I RI"
Si i ri

TELEFONO

CPU i5 2.3 GHZ 
RAM 16 GB DDR4
HDD 500 GB SSD
GPU IRIS PRO  1.5 GB
WEBCAMERA - TYPE-C
SCR 13 INCH RETINA DISPLAY
BATERIA 8 ORE 
COVER DHURATE

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1110Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.