DELL INSPIRION SERIA 15-5000 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 2-3D
Si i ri

560 EUR

 CPU i5-7200U 2.5 GHZ TURBO 3.1
MEM 8 GB DDR4
HDD 250SSD 
GPU HD620
GPU R7 M445 4 GB DEDIKUAR
SCR 15.6 HD LED
DVD RW-HDM-USB 3.0 - HDMI 
BATERIA 4-5 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1112Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.