GOOGLE PIXELBOOK TOUCHSCREEN E PERSHTATESHME PER NAVIGIM & RRJETE SOCIALE ETJ!
Si i ri

580 EURO

CPU I5-7Y57 1.2GHz
MEM 8GB
HDD 250GB SSD
GPU INTEL HD GRAPHICS 615
SCR 12 INCH 2400 x 1600  MULTITOUCH, 360
2 x USB 3.0, AUX,
BATERI 8-10 ORE

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1111Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.