DELL LATITUDE E5470 (SI I RI) I5
Si i ri

450 EUR

CPU i5 2.5 GHZ 6300U GEN VI TURBO 3.1 GHZ
MEM 8 GB DDR4
HDD 500 GB SSD
GPU HD 520
SCR 14 INCH FULL HD 1920-1080
HDMI -WEBCAMERA-USB 3.0 ETJ
BATERIA 3-4 ORE

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 915Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.