HP PROBOOK 840 G5 (SI I RI) i5G8
Si i ri

620

CPU i5 1.7 GHZ 8350U GEN 8 TURBO 3.6 GHZ
MEM 8 GB DDR4
HDD 250GB SSD
GPU HD 620 4GB 
SCR 14" HD Anti-Glare FULL HD (1920-1080)
HDMI -WEBCAMERA-USB 3.0 - KEYBOARD LED ETJ
BATERIA 5-6 ORE

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1108Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.