SAMSUNG S8 64GB (JO REFURBISH)
Si i ri

300 EUR

S8  - BLACK
MEMORIA 64GB
AKSESORE + COVER DHURATE

Ka 3 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1106Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.