APPLE MACBOOK PRO LATE 2018 (NEW BOX I PAHAPUR NGA KUTIA)
I ri

TELEFONO

CPU i5 2.3 GHZ QUAD CORE
RAM 8 GB DDR4
HDD 500GB SSD
GPU IRIS PRO 655 1.5 GB
WEBCAMERA - TYPE-C
SCR 13 INCH RETINA DISPLAY
BATERIA 8 ORE 
COVER DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1102Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.