KARTE GRAFIKE GAMING GTX1050TI 4GB
i ri

195 EURO - 310 EURO

SUPER OFERTE KARTE GRAFIKE GAMING 


GTX1050TI 4 GB DDR5 195 EURO (E RE) ZOTAC

GTX1060    6 GB DDR5 310 EURO (E RE) ZOTAC


Ka 6 Muaj garanci!     KODI: 120Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.