SAMSUNG S9 BLACK (I RI) 1 SIM CARD SUPER OKAZION
I ri

450 EUR

MEM 64GB
NGJYRA E ZEZE
SHOQEROHET ME AKSESORE CILESORE + KUFJE ORIGJINALE!
COVER DHURATE!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1091Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.