f"PERFEKTE" I7 E pershtateshme per ING etj
Si i ri

400 EUR

CPU i7 3610QM 2.3 GHZ TURBO 3.3 GHZ QUAD
RAM 16 GB DDR3
HDD 180 GB SSD
GPU NVIDIA GT630M 2 GB DEDIKUAR 
WEBCAMERA -USB 3.0 - HDMI- KEYBOARD LED
SCR 15.6 INCH HD LED
BATERIA 3-4 ORE
WINDOWS 7 PROFESIONAL LICENSUAR

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 936Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.