HUAWEI P20 PRO (I RI) SUPER OKAZION
i ri

470 EURO

MEM 128GB  / 6GB Ram

Ne qese! Shoqerohet me aksesore Cilesore!

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www.gsmarena.com/huawei_p20_pro-9106.php

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1037Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.