DELL INSPIRION 15 (I RI) SUPER OKAZION E pershtateshme per punime ing 3D etj
i ri

670 EURO

CPU i7-7500U 2.5 GHZ TURBO 3.1
MEM 8 GB DDR4
HDD 250SSD
GPU HD620
GPU R7 M445 4 GB DEDIKUAR
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
DVD RW-HDM-USB 3.0 - HDMI ETJ
BATERIA 4-5 ORE

Ky produkt ka 12 muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1594Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.