APARAT CANON 1300D (SI I RI) + CANTE + 8GB
Si i ri

320 EUR

LENTE EFS 18-55 KARIKUES + KARTE MEMORIE 8 GB

18 MPiksel

Ky produkt ka 2 Muaj Garanci!

Ka 2 Muaj Garanci garanci!     KODI: 563Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.