OLYMPUS E-520 "PERFEKTE"
Si i ri

23000 LEK

MEM 16 GB SF
LENTE 14-42MM
1O MEGAPIKSEL
KARIKUES 

Ka 1 muaj garanci!     KODI: 304Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.