APARAT CANON 5D OKAZION 20000 LEK
I perdorur

20000 LEK

Ky produkt mund te merret edhe me Keste!LENTE EFS 18-55 KARIKUES + KARTE MEMORIE 8 GB

Ky produkt ka 1 Muaj Garanci!

Ka 1 Muaj Garanci garanci!     KODI: 302Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.