NIKON COOLPIX B700 4K (SI I RI)
Si i ri

320 EUR

20.3 MEGA PIKSEL
LENTE NOKKOR 60X WIDE OPTICAL ZOOM ED VR 4.3-258MM 1:3.3-6.5

WIFI - BLUETOOTH 

SHOQEROHET ME CANTE + KARTE MEMORIE 16GB + KARIKUES + CANTEL

Ka 2 Muaj Garanci garanci!     KODI: 773Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.