APARAT CANON 500D + LANTE 18-55 "PERFEKTE"
Perfekte

250 EURO

CANTE + KARTE MEMORIE 8 GB + KARIKUES

Ky produkt ka 2 Muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 589Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.