MONITOR GAMING ACER 4K 28 INCH (NEW BOX) SASI E LIMITUA
I ri

390 EURO

KG281K

HDR-AMD RADEON FREESYNC
HDMI-DISPLAY PORT
BRIGHTNESS 330 CD/M2
RISPONS TIME 1MS

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1518Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.