DELL 27 SE2719H (I RI) SASI E LIMITUAR!
I ri

220 EURO

SCREEN 27 INCH FULL HD IPS
OUT HDMI - VGA 
COLOR - BLACK

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1493Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.